Gizlilik Politikası

Değerli Üyemiz;

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinciyle hareket etmekteyiz.

Bilgilerin alınması ve kullanılması

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Kişisel bilgilerinizi Tik Tak Dış Ltd. Şti. ile paylaşma nedenleri

Kişisel olarak tanımlanabilecek bilgilerinizi bizimle paylaşmanız, size bir dizi fırsat sunabilmemize olanak tanır. Böylelikle daha kolay ve rahat bir şekilde:

• Yaptığınız alışverişi kaydedip bu alışverişin size hak kazandırdığı tüm olanaklardan yararlanabilirsiniz;

• İlgi alanlarınıza yönelik spesifik bilgiler talep edebilirsiniz;

• Size özel mesajlar alabilir ve ilgi alanlarınızla ilgili özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz;

• Tercihlerinizi kaydederek zamandan tasarruf edebilirsiniz;

• Ürünleri online olarak satın alabilirsiniz.

Tiktak.com.tr, müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Ödeme Güvenliği

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) tiktak.com.tr tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı oldğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Bilgilerin Doğrulanması

Müşteriler tiktak.com.tr 'den kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Tik Tak Dış Ltd. Şti. 'ne sormak istediğiniz başka sorular olursa, her destek@tiktak.com.tr e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

tiktak.com.tr'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden de ulaşabilirsiniz.

Adres : Tik Tak Dış Ltd. Şti. 15 Temmuz Mahallesi 1498. Sokak no:28

Bağcılar İstanbul TURKEY

Telefon: 90 (212) 520 19 19 Müşteri Hizmetleri : destek@tiktak.com.tr

Saygılarımızla,

Tiktak Ekibi